Emil (Warrior)

Datum ztráty 28.06.2017
Místo ztráty Praha, Zahradní Město
Telefon +420773020326
Odměna ANO
Jméno Emil (Warrior)
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva bílo mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Prosím o pomoc pri najdení 3nohého Kocúra Emila, ktorý bol inzerovaný ako nalezený, no už vyše mesiaca sa snažím od pána dostať kontakt na pani, ktorej Emila údajne dal. V prípade akýchkoľvek inorfmácií ma prosím kontaktujte. Emila som pred 2 rokmi adoptovala následne ako ho zachránilo OZ Túlavá labka, kde nájdete aj jeho príbeh, vtedy sa volal Warrior, bol to vychudnutý zúbožený kocúr s vykrútenou nohou, o ktorú bohužiaľ prišiel. Váží cca 4 kg. Nemá obojek, je čipovaný a kastrovaný. Emil je láskou vypiplaný kocúr a je moj, pomozte mi ho najst!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Emil (Warrior)

Přihlášení: