Emby

Datum ztráty 16.08.2014
Místo ztráty Vrbová Lhota, železniční okruh
Telefon 607813643
Odměna ANO
Jméno Emby
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Beagle
Věk 10 let
Barva zrzavo-bílo-šedá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Emby je 10 let stará fenka Beagla. Je klasická tricolora, ale je už šedivá než černá. Barevně je tedy šedo - rezavo - bílá. Váží 13 kg. Je čipovaná 968000002329853 a tetovaná, ale je to již špatně čitelné 4311 . Ztratila se 16.8. v Vrbové Lhotě. Na sobě měla kšíry a vodítko. Je to kamarádská fenka, vítací než hlídací. Není agresivní, nekouše. Ostatní pejsky snáší dobře. Má sklony k utíkání. Okolí ztráty zná. Do vody se jde smočit, ale ne plavat, ale spíše brouzdat.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Emby

Přihlášení: