Ema

Datum ztráty 11.11.2014
Místo ztráty Červené Pečky, Dobešovice
Telefon 732431974
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Ema
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 3,5 roku
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ema je 3,5 roku stará fenečka, kříženka ohaře. Je hodně hubená, váží cca 12kg. Je celá černá a má bílé nohy. Původně je z Kypru a byla týraná. Je čipovaná číslo 900182000054508. Není socializovaná a je mírně mentálně retardovaná (není to na ní vidět!! Jen ji občas nefunguje mozek jak má a je trošku nechápavá, ale jinak je to chytrá fenka). Na sobě měla šedivý obojek textilní. Je kastrovaná. Ztratila se 11.11. v 8 hodin ráno Dobešovicích, okres Kolín. Utíká často, okolí ztráty zná. K lidem není agresivní, na pamlsek se určitě nalákat nechá. Má moc ráda ostatní pejsky. Fyzicky je aktivní. Je zvyklá jezdit autem a má to ráda. Voda ji nevadí, ale jelikož je z teplých krajin, tak se teď koupat chtít asi nebude. Telefon 732431974.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ema

Přihlášení: