Elzák

Datum ztráty 09.11.2018
Místo ztráty Mirovice, Horosedly
Telefon 728888070
Jméno Elzák
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Kříženec
Věk 6 mesíců
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Elzák je 6 měsíců starý kocour. Na jméno neslyší, spíš na čiči. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Večer naší pětileté dcerce zmizel mourovatý kocourek, prosím vás, pokud ho někdo odvezl v domnění, že je toulavý, přivezte nám ho zpět... Dcerka je opravdu hodne smutná, a nás to mrzí. Kocourek je mourovatý, 6 měsíců starý a zvyklý na lidi. Případně si pro nej kamkoli dojedeme, ci se domluvime na odměně.. Ztatil se v okoli Mirovice, Zalužany. Pomezí jihočeského a středočeskeho kraje.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Elzák

Přihlášení: