Elza

Datum ztráty 07.02.2018
Místo ztráty Petřvald, Družstevní 505
Telefon 731881454
Jméno Elza
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kříženec
Věk 7 měsíců
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Elza je 7 měsíců stará kočka. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná a váží asi 2 kg. Kočička byla zvyklá chodit si na procházky ale jen v ulici a vždy se vrátila až na sobotu :-(. Sama by nikam dál nešla, a o půl osmé vždy stala v pozoru u misek a čekala na mlíko. Nvm jestli si někdo třeba nemyslel že je sama a nevzal pod paži nebo jestli se sama nezatoulala a nenašla cestu zpět. Je nám mooc smutno hlavně dětem, tak kdyby někdo zahlédl, prosim, dejte nám vědět budeme vděční.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Elza

Přihlášení: