Eliška

Datum ztráty 02.05.2014
Místo ztráty Volfířov, Nové Dvory
Telefon 723436234
Odměna ANO
Jméno Eliška
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Čivava
Věk necelý rok
Barva Hnědá, Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Eliška je velice temperamentní a přátelská fenečka dlouhosrsté čivavy.. Váží 1,5 kg, je jí 8 měsíců. Kapánek bázlivá. Je hnědo-zrzavo-černo-bílé barvy (vypadá trošku jako lištička). Poslední dobou kulhala na zadní pravou nožičku. Ztratila se 2.5. ze dvora naší chalupy (jako by se pod ní zem propadla). Jedinou možností je, že by se protáhla pod vraty, ale ani tato verze se mi moc nezdá. Další teorií je krádež, ale těžko říct. Chalupa se nachází na samotě (pouze 4 rekreakční chalupy) a byli jsme na místě sami. Je pravdou, že ten den jezdilo v okolí neobvykle hodně aut. Okolí ztráty nezná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Eliška

Přihlášení: