Eliška

Datum ztráty 22.02.2015
Místo ztráty Rpety, 153
Telefon 606727769
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Eliška
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Britská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva stříbrná Whiskas
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
22.2.2015 se ztratila 1,5 roku stará kočička stříbrná Whiskas (bez PP). Slyší na jméno Eliška a Elí. Je společenská a kamarádská, mazlí se jen pokud ona sama chce. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Většinu času trávila v bytě, ale ráda se venku chvilku proběhla. Nemá čip, ani tetování. Nevrátila se z pravidelné procházky. Váží cca 4 Kg. Je kastrovaná. Chronická útěkářka to vůbec není. V okolí místa ztráty by se měla alespoň měla vyznat. V pohybu je klidnější a línější povahy. Vody se nebojí. V jídle je vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem jí stresuje. Vždy se po chvíli vrátila. Otužilá více méně je. Na krku má černý, látkový obojek se šroubovacím přívěškem se jménem a adresou. Pokud by o ní někdo věděl, jestli se k někomu zaběhla, dejte mi, prosím vás, vědět. Je to náš člen rodiny. Odměna nálezci 10 000,- Kč. Tel. 606 727 769

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Eliška

Přihlášení: