Elis

Datum ztráty 05.08.2014
Místo ztráty Praha 8- Libeň, Pivovarnická
Telefon 777972645
Odměna ANO
Jméno Elis
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 Roky
Barva bílo-rezavo-šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Elis je 3 roky stará kočička, bílo-rezavo-šedé barvy. Je drobnější cca do 3 kg. Velikostí vypadá jako odrostlejší kotě. Na přední pravé pacce má černý flíček. Je čipovaná!! Tetovaná, ani kastrovaná není, obojek na sobě žádný neměle. Ztratila se 5.7.14 nejspíš otevřeným oknem, v ulici Pivovarnická - Palmovka. Elis byla zvyklá být jen v bytě, okolí tedy vůbec nezná. Je mazlivá, ale k cizím lidem plachá. Ostatní kočky snáší dobře. Jízda autem ji nevadí, voda ji také nevadí. Fyzicky je aktivní. Od července od prvního dne všude vyvěšené plakáty a žádná odezva, nevzdáváme naději, že by jí mohl někdo mít např.doma. Nikdy dříve neutekla. Číslo čipu: 203098100260241. Telefon 777972645

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Elis

Přihlášení: