Ela

Datum ztráty 16.09.2015
Místo ztráty Zdiby - Přemýšlení, Bažantí 292
Telefon 602359027
Odměna ANO
Jméno Ela
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Britská kočka 
Věk 7 let
Barva šedá tečkovaná + bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ela je 7 let stará Britská kočka. Na své jméno ale neslyší. Má typické whiskas zbarvení s bílou tlamičou, krkem, bříškem a ponožkami na všech 4 tlapkách. Váží cca 5 kg. Nemá žádný obojek, není ani čipovaná. Je kastrovaná. Nevrátila se z vycházky ve středu 16.9.2015 ve Zdibech - Přemýšlení. Je velmi přátelský a důvěřivá, hlasitě na sebe upozorňuje mňoukáním. Má v noze hmatatelný zarostlý náboj vzduchovky. Velmi nám chybí, pokud se k Vám zatoulala, prosíme o vrácení. Kontakt: 602 359 027, anne164@centrum.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ela

Přihlášení: