ejsinka

Datum ztráty 20.07.2013
Místo ztráty frýdek-místek, neznám ?
Telefon 604719178
Jméno ejsinka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk stará 8 let ale vypadá mladší
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hledám tuto kočenku, ztratila jsem kontakt na současného majitele. Měla by být ve Frýdku Místrku. Vlastní ji od roku 2013 a já nemám info jak se jí daří. Byla bych ráda, kdyby se majitel ozval či někdo neví kde může být tato kočenka. Je velmi čistotná a inteligentní, čipovaná. Mohu případně poslat více foto. Tetování nemá, ale pozor! Má čip !!! Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Povahově je byla společenská a hodná. Je zvyklá pouze na pobyt v bytě. Na své jméno slyšela a reagovala. Váží cca 8 Kg. Měla kratší srst a žluté oči. Kastrovaná tehdy nebyla. Telefon 604719178

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se ejsinka

Přihlášení: