EJMY

Datum ztráty 27.07.2014
Místo ztráty Postřižín,, Trnková 221
Telefon 774284395
Jméno EJMY
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Maltézský psík
Věk 5 let
Barva BÍLÁ
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
27.07.2014 v dopoledních hodinách se nám ztratila naše fenečka mini maltézáčka slyšící na jméno Ejmy.Je to dospělý pejsek vážící okolo 3 kg. Utekla nám buďto ze zahrady a naproti nám je motorest /Postřižín/ -mohla někomu vlézt do auta. Prosím jakékoliv info o našem pejskovi volejte na tel.774284395. Trochu jí pelichá ocásek. Povahově je milá ke všem, i k pejskům. K lidem je důvěřivá. Nemá na sobě obojek. Nemá ani čip, ani tetování. Utíká, hlavně při hárání. Kastrovaná není. Možná ještě teď hárá. Okolí z místa ztráty zná dobře. Má ráda pohyb. Vodu moc nemusí. Sní všechno. Zdravotní stav dobrý. Děkuji Karolina Pozlerová

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se EJMY

Přihlášení: