Ejmíšek

Datum ztráty 20.06.2016
Místo ztráty Praha 5, Duškova
Telefon 735000092
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Ejmíšek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ejmíšek je 2 roky starý kocourek, které ale vypadá spíše jako kotě. Je drobný, váží jen cca 3 kg. Nemá obojek Je zrzavý s bílou náprsenkou a špičkou ocasu a tlapkami. Od narození špatně vidí na levé oko, od brášky má jizvičku na levém oušku. Není kastrovaný. K cizím lidem bohužel bývá plachý. Na kocoura je menší, cca 3 kg. Není to venkovní kočka, nikdy venku nebyl. Vyskočil ve večerních hodinách z otevřeného okna (přestože nikdy předtím ven nechtěl) a nejspíš se lekl auta, nebo běžel za kočkou, a už se nevrátil domů. Každou chvíli ho chodíme ven hledat, ale bezvýsledně. Snad se nám touhle cestou vrátí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ejmíšek

Přihlášení: