Ejmi

Datum ztráty 03.01.2015
Místo ztráty Lysá nad Labem, Stratov
Telefon 774632287
Jméno Ejmi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Sibiřský husky
Věk 2 Roky
Barva šedočernobílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dnes kolem 8 ráno se zaběhla fenka jménem Ejmi plemeno je Sibiřský Husky, tato fenka má doma štěnátka, nejspíš se chtěla jen proběhnout, fenka neublíží, jen je trochu plachá, ztratila se v obci Stratov. Pro případné nalezení mě prosím kontaktujte. Povahově je opatrná, ale hodná. Nikdo se jí nemusí. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Čip, ani tetování nemá. Má na sobě červené kšíry, klasický obojek ale nemá žádný na sobě. Má štíhlejší postavu. Váží cca 20 Kg. Občas v minulosti utíkala, ale jen na chvilku. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Plavat umí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem se trochu bojí jezdit. Je dobře otužilá. Je zvyklá převážně na pobyt venku... Telefon 774632287

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ejmi

Přihlášení: