Ejmi

Datum ztráty 15.04.2016
Místo ztráty Doksy, Lesní 601
Telefon 734723595
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Ejmi
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Vipet
Věk 7 let
Barva Žíhaná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ejmi je 7 let stará fena vipeta. Na své jméno slyší. Má na sobě černý kožený obojek s růžovou výšivkou a známkou města Doksy. Je čipovaná (čip by měl být registrován), tetovaná není. Není kastrovaná. Váží cca 10-11 kg. Je to hodná nekonfliktní fena. Neprojevuje agresi vůči lidem ani zvířatům. Cizích lidí se většinou nebojí, takže by neměl být problém jí odchytit. Utekla při venčení ze zahrady v době, kdy jsem byla v porodnici. Nejspíš to udělala na truc (což už se několikrát stalo, ale nikdy nebyla tak dlouho pryč). Prosím o pomoc, mám o ní už vážně velký strach.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ejmi

Přihlášení: