Egon

Datum ztráty 01.06.2021
Místo ztráty Valašské Meziříčí, 28. října 246
Telefon 702185442
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Egon
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva bílá s hnědými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Egon je 1 rok starý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný. Je něco přes rok starý, docela plachý a slyší na jméno Egon. Lákala jsem ho vždy na misku s jídlem (Whiskas granule a kapsičky) a volal jsem... "Na čiči" nebo "čičino". Je to kocour gaučový, domácí, není zvyklý na život venku a cestu domů asi sám nenajde. Je zvyklý na děti. Utekl nešťastnou náhodou. Před plánovanou návštěvou veterináře se nám u vstupu do ordinace vysmekl zaběhl do jedné ze zahrad u rodinného domu (ulice Žerotínova-kasárna ve Val. Meziříčí). Moc nám chybí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Egon

Přihlášení: