Edík

Datum ztráty 20.05.2015
Místo ztráty Hodkovice nad Mohelkou, Malá Strana 279
Telefon 607888648
Jméno Edík
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 13 let
Barva světlá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Starší, neslyšící (vůbec), dlouhé chlupy, krátky ocas, stojaté uši, větší velikost. Váží cca 4 Kg. Nemá čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Zmizel ze zahrady. Povahově je klidný, hodný, společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Chronický útěkář to není. Kastrovaný nebyl. Okolí místa ztráty bohužel nezná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav mimo sluchu je dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zima mu moc nevadí. Telefon 607888648

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Edík

Přihlášení: