Eda

Datum ztráty 31.08.2014
Místo ztráty Česká Lípa, Žížníkov 84
Telefon 608043121
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Eda
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Basset Hound
Věk 2 roky
Barva bílo-hnědo-černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Eda je mladý, hodný basset - cizích lidí se nebojí, je vyloženě společenský, přítulný. Utekl nám z procházky v lese kousek od domu, jelikož je to lovecké plemeno nejspíš ucítil zvěř a poté už nenašel cestu zpět domu. Čipovaný je, bohužel zatím číslo není k dispozici. Tetování nemá. Obojek na sobě žádný nemá. Dřív podobně utíkal, ale ne na tak dlouho. Kastrovaný není. BYL VIDĚN PO ČTYRECH DNECH V OBCI BOHATICE SMĚREM NA MIMOŇ. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Telefon na majitele 724496911

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Eda

Přihlášení: