Ebbie

Datum ztráty 31.12.2015
Místo ztráty Moravské Budějovice, Šafaříkova 1618
Telefon 737609844
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Ebbie
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Třebíč
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ebbie je 7 měsíců staré štěňátko. Na své jméno slyší. Váží 4 kg. V době ztráty na sobě měla vícebarevné kšíry. Má čip. Kastrovaná není. Je milá přítulná vstřícná a mazlivá je to jorkšír napůl s kníračem černé barvy a slyší na jméno Ebbinka. Má kratší srst a dlouhý ocásek na čumáčku a na tlapkách je zabarvena do zrzava má na sobě barevný popruh ztratila se včera v podvečer protože se polekala petard ted je určitě vystrašená bojí se a je promrzlá byla venku celou noc možná je i dezorientovaná možná je někde schoulená a bojí se.Prosím pomozte v hledání aby se Ebbinka vrátila domů.Nemá ráda ostré a hlasité zvuky bojí se.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ebbie

Přihlášení: