Eamy

Datum ztráty 21.01.2014
Místo ztráty Čista - Bela pod Bezdězem, Čista
Telefon 603333814
Jméno Eamy
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Labradorský retriever
Věk 3 roky
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Aemy- Ejmy je mila pritulna a kamaradska. Zabehla se ve vesnicce Čista 21.1.2014 v pozdnich vecernich hodinach ze zahrady rodinneho domu. Naposledy byla videna v bele pod bezdezem u kaplicky minulou sobotu odpoledne. Mame tuseni ze se stale pohybuje kolem bele pod bezdezem. Okolo to dobre znala, ale spise se ji nekdo ujmul protoze by jinak cestu zpet nasla.Rozdala jsem po sousednich vesnicich, uradech, veterinach a policii letacky. Budem radi kdyz najdeme jake koliv info k nalez

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Eamy

Přihlášení: