Duha

Datum ztráty 27.11.2015
Místo ztráty Ostrava - Poruba, Náměstí družby 6
Telefon 604456139
Odměna 500,- Kč
Jméno Duha
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců
Barva Želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Duha je želvovinové půlroční kotě. Slyší na své jméno. Váží cca 2 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Má světlé bříško a bílou ponožku na levé ťapce. Má kojící reflex, takže "cucá". Je moc přítulná a ráda se mazlí. Ztratila se v noci z 27. na 28. listopadu na ulici Náměstí družby, mezi bazénem a klubem Bohemia v Ostravě-Porubě. Byla v bytě a najednou jakoby se po ní slehla zem. Je možné že někde proklouzla. Mám o ní starost a moc mi chybí. Prosím pomozte Duhu najít. Odměna je jistá!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Duha

Přihlášení: