Drobek

Datum ztráty 24.06.2015
Místo ztráty Nový Knín, Chramiště č. ev 5
Telefon 608955770
Odměna ANO
Jméno Drobek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 16 let
Barva Zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Drobek je 16 let starý kocour. Je rezavý, má bílé ponožky na tlapkách, bílou náprsenku i břicho. Má světlejší konec ocasu. Váží cca 5 kg, je docela drobný. Nemá na sobě obojek ani není čipovaný. Je kastrovaný. Zvláštním znamením je křivá tlamička a čouhající špičák. Je extrémně plachý. Odchyt bude velmi složitý. Ztratil se 24.6. - záhadně zmizel z domu. Nikdy dříve neutekl, okolí nezná. Je zvyklý na pobyt doma. Vzhledem k věku už je spíše líný. Voda mu nevadí. Jízda autem mu nedělá problémy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Drobek

Přihlášení: