Drak

Datum ztráty 17.08.2014
Místo ztráty Prostějovičky, (směr Lom v Křenůvkách)
Telefon 774931183
Odměna ANO
Jméno Drak
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno
Věk 4 roky
Barva Černo - Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 17. 8. 2014 se na naháňce v Prostějovičkách zaběhl jagterriér. Běžel směrem na lom v Křenůvkách a dál do vojenského újezdu Březina Vyškov. Majitel Robert Valenta Podhradská 75 Plumlov. Případný nález oznamte na telefon 774931183. Odměna jistá. Utekl za zvěří. Na sobě má reflexní obojek s adresou a bohužel i kožený obojek s vodítkem, bez známky. Je důvěřivý a hodný! Je možné, že ho má někdo doma... Cizích lidí se nebojí. Váží cca 11 KG. Tetování má! Číslo 19168. Čip nemá. Nikdy se neztratil. Okolí nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Voda mu nevadí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Drak

Přihlášení: