Drak

Datum ztráty 25.12.2012
Místo ztráty Branky, Branky
Telefon 606758144
Jméno Drak
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Border kolie
Věk 2 roky
Barva Černá, Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Stále doufáme v nalezení. Ztratil se náš odchov Bond Draco Bohemia po výbuchu petardy ve vesnici Branky u Valašského Meziříčí. Předpokládáme, že pes bude jako nalezenec žit u někoho doma (pes je opatřen čipem). Pokud víte o někom u koho se zhruba před rokem objevil dospělý pes border kolie, prosím podívejte se, jestli mu není podobný. Pes je černobílé barvy s klopenými špičkami uší, poznávací znak je bílá lysinka blíže k pravému oku a kulatý černý puntík na pravé straně od čumáku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Drak

Přihlášení: