Draco

Datum ztráty 29.03.2015
Místo ztráty Vojslavice, Vojslavice 27
Telefon +420777742530
Odměna 500,- Kč
Jméno Draco
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Československý vlčák
Věk 6 měsíců
Barva hnědo černný
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
29.3.2015 se rozběhl za traktorem z Vojslavic směrem na Hořice. Kříženec československého vlčáka, samec, hnědo černého zbarvení, slyšící na jméno DRAKO s koženým, hnědým obojkem - bez známky. Starý 6 měsíců. Na své jméno slyší a reaguje. Čip, ani tetování nemá. Povahově je přátelský a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. Váží 18-20 Kg. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Je zvyklý zvyklý na pobyt převážně venku. Otužilý je a zima mu nedělá žádný problém. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon +420777742530 AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA: Nejspíše byl viděn včera 3.4.2015 v obci Proseč pod Křemešníkem (okres Pelhřimov) - což je cca 30 km od místa ztráty...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Draco

Přihlášení: