Doyle

Datum ztráty 12.09.2014
Místo ztráty Jiřice, 8
Telefon 702047443
Jméno Doyle
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva Mourování do žluta
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Doyle je mourek s nádechem do žluta a zvláštním, poměrně vzácným vybarvením (pruhy na zádech připomínají mládě divokého prasete). Bříško ve žlutavé barvě. Heboučká, krátká srst (prababička byla prý perská kočka). Je to nesmírně přítulný a mazlivý kocour, který bydlí s námi v domku, ale má volný přístup ven. V pátek 12.9 se šel proběhnout a už se nevrátil, přitom zatím nikdy nebyl pryč déle než půl dne. Váží 4-5 kg, je kastrovaný !! Čipovaný, ani tetovaný není, neměl na sobě žádný obojek. Ostatní kočky snáší dobře, k lidem je velice přátelský. S každým se hned mazlí. Fyzicky je aktivní, je to ještě takové kotě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Doyle

Přihlášení: