Dorcey

Datum ztráty 16.01.2015
Místo ztráty Svinařov, Svinařov 264
Telefon 602252408
Odměna ANO
Jméno Dorcey
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 4 roky
Barva černohnědá s bílými zn
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V pátek 16. 1. 2015 se ve Svinařově u Kladna ztratila fenka plemene Bernský salašnický pes slyšící na jméno Dorcey. Fenka je velice přátelská k lidem i ostatním zvířatům, je hravá. Neštěká, nekouše, nevrčí, zvyklá na jízdu autem, sama si i nastoupí. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Miluje piškoty. Je čipovaná. Číslo čipu si majitelka nechá pro sebe, kuli identifikaci. Tetování nemá. Může se pohybovat mezi obcemi Hradečno, Smečno, Třebichovice, Vinařice, Libušín. Váží cca 40 Kg. Kastrovaná není. Aktuálně nehárala. Ztratila se ze zahrady. Žádný obojek na sobě nemá. Zdravotní stav dobrý. Na zimu je zvyklá, je otužilá. Je zvyklá na pobyt převážně venku... Okolí v místě ztráty bohužel nezná. V pohybu je trochu línější. Nikdy v životě se takto neztratila. Vodu nemá ráda, bojí se jí. Sní cokoliv. Děkujeme! V případě nálezu nebo informací prosím volejte na tel.: 602252408

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dorcey

Přihlášení: