Don

Datum ztráty 05.03.2015
Místo ztráty Vintířov, 1
Telefon 777224496
Jméno Don
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Stafordšírský bullterier
Věk 6 let
Barva Černá + bílá náprsenka
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Don utekl ze zahrady mezi Vintířovem a Chodovem z 4. na 5. března. Je přítulný. Povahově je společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechal. Na jméno slyší a reaguje. Váží 20-25 Kg. Černá barva s bílou náprsenkou, červený, silonový obojek - se známkou se jménem obce. Čip: 941000002788059. Tetování nemá. Chronický útěkář to není. Kastrovaný je. V širším okolí se bohužel dokonale nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý by měl být... Pokud by někdo měl nějaké informace, prosím, volejte 777 22 44 96. Děkuji. Khier Robert

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Don

Přihlášení: