Dollynka

Datum ztráty 19.09.2014
Místo ztráty Kunovice, Ve Strhanci 1448
Telefon 774528915
Jméno Dollynka
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva 3 Barevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Má charakteristické ponožky na předních tlapkách, na pravé dlouhou bílou na levé krátkou bílou. Na zadních jsou nepatrné, do půlky ťapek. Není čipovaná, ani tetovaná. Má na sobě kožený, červený obojek, bez známky. Utekla ze zahrady. Váží cca 9 kg. Povahově je hodná, ale opatrná. Na pamlsek by se odchytit nechala. Nikdy neutekla. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty to vůbec nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemusí. V jídle je spíše vybíravá. Zdravotní stav dobrý, ale na levé zadní noze má oholenou část po operaci a může kulhat. Autem umí jezdit. Telefon 774528915.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dollynka

Přihlášení: