Dollinka

Datum ztráty 07.04.2014
Místo ztráty Zbraslav - Praha 5, Žabovřeská 57
Telefon 603154770
Odměna ANO
Jméno Dollinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 13
Barva Černá, Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dollinka utekla 7.4.2014 z adresy Žabovřeská 57, Zbraslav otevřenou brankou. Je to pouliční směska, má krátkou černou srst, bílou náprsenku a hnědé (pálené) tlapky. V porovnání s tělem má menší hlavičku. Obojek, čip ani tetování nemá. Jako malé štěně velmi týraná, bojí se lidí. Když se bojí, má neustále stažený ocas mezi nohy. K cizím lidem by tudíž zřejmě nešla. Možná pouze na pamlsek. Jinak je neagresivní, milá, mazlivá a přátelská. Cizích psů se bojí, ale doma vyrůstá se dvěma fenama jezevčíka.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dollinka

Přihlášení: