Dobby

Datum ztráty 01.05.2019
Místo ztráty Hostivice, Lomená 1167
Telefon 732639811
Jméno Dobby
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Černá, bílá náprsenka
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobby je 3 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Je černý s bílou náprsenkou. Nedávno byl na kastraci a stal se velmi přítulným, je možné i to, že si ho někdo nedopatřením přivlastnil (ta lepší varianta, ve kterou stále doufám). Ztratil se 1.5. se v okolí Hostivic, Na Pískách (Lomená ulice). Rád se toulal, může být kdekoliv, nezahlédl jste ho někdo? Prosím, kdyby měl někdo jakékoliv info, dejte mi vědět do zpráv nebo na telefon 732639811. Děkuji za případné sdílení!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dobby

Přihlášení: