Dita

Datum ztráty 13.09.2014
Místo ztráty Starý Kolín, Za Baštou 150
Telefon 734263416
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Dita
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 13 let
Barva Hnědo-béžová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Domácí mazel, který nebyl z domu nikdy déle jak pár hodin. Velmi se bojí všeho cizího, je zvyklá na známé prostředí. Povahově je bázlivá, nedůvěřivá, ale hodná! Na pamlsek by se nechala odchytit. Rozčepýřená hnědo-béžová srst. Nikdy neutekla. Je kastrovaná. Okolí by znát měla. Je to již spíše gaučák. Vody se nebojí. V jídle je trošičku vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Čip, ani tetování nemá. Má na textilní, světlý obojek se dvěma známkami, na první je "obec Starý Kolín" a na druhé je tel. číslo - 724001963. 13. září se nám na procházce kolem šesté hodiny večerní zatoulal pejsek. Byli jsme s pejskem na procházce v Bašteckém lese (kousek od Starého Kolína) a potkali jsme jiného pejskaře, bohužel se náš pejsek leknul jeho psů, kteří se za ním rozběhli, a utekl neznámo kam. Hledali jsme pejska naprosto všude, bohužel jsme ho ani nezahlédli. Telefon 734263416

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dita

Přihlášení: