Dirty

Datum ztráty 02.04.2015
Místo ztráty Černý Důl, Chata Ludmila 104
Telefon 605344439
Jméno Dirty
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Americký staford
Věk 8 let
Barva žíhaná, bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dirty je 8 let stará fenka, plemeno Americký stafordšírský terier. Barva srsti žíhaná, bílá. Dirty má bílý čumák a na něm jizvu. Váží cca 22 kg. Ztratila se v lesích mezi Černým Dolem a Lánovem dne 2.4.15, má na sobě náhubek a látkový tmavý obojek. K lidem je neagresivní, měla by se nechat i odchytit. Někdy útočí na jiné feny, psy snáší dobře. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty zná. Vodu má ráda, je to plavkyně. V autě je zvyklá jezdit. Má záchvaty, při kterých se zadýchává.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dirty

Přihlášení: