Dip

Datum ztráty 04.08.2019
Místo ztráty Nové Sedlice, Hlavní 12
Telefon 722231977
Jméno Dip
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Bišonek
Věk 12 let
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dip je 12 let starý pes. Na jméno slyší a váží cca 6 kg. Nemá obojek, čip ani tetování.Ztratil se 4.8. okolo 11te dopoledne se ztratil v Nových Sedlicich. Je to bišon bílé barvy a nemá dlouhou kudrnatou srst ale je spíše střižený na krátko a má pouze trochu delší chlupy na uších. Může být v okolí Suchých Lazců, Štítiny, Kravař, Komárova nebo Mokrých Lazců a nebo kdo ví kde, třeba jste ho někdo viděli a nebo máte u sebe. Kdyby jste ho někdo viděli tak prosím kontaktovat na číslo 777 281 967 nebo na 722 231 977. Moc děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dip

Přihlášení: