Dino

Datum ztráty 12.08.2017
Místo ztráty Říčany u Prahy, Černokostelecká 227/22
Telefon 605740188
Odměna ANO
Jméno Dino
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 4 měsíce
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Štěně -4 měsíce ,převáželi noví majitelé z dočasné péče. Měli ho v adopci cca 1 hodinu. Na parkovišti u Tesca Říčany jej dali vyčúrat s tím,že v dočasce odmítli obojek a vodítko,že si koupí cestou vlastní. Dino ještě nereagujena své jméno,na povely. Vše se bude teprve učit. Cca 10 kilo.Další fotky postupně přidáme. Pes byl majetkem Dočasky De,De,z.s. Dita Pullmannová a byl v dočasné péči ve Starkoči u Čáslavi. Mobil aktuální majitelky: 602378873,ta jej měla cca 1 hodinu v adopci...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dino

Přihlášení: