Dino

Datum ztráty 01.12.2018
Místo ztráty Moravské Knínice, U jánečka 176
Telefon 608600505
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Dino
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dino je 2 roky starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 3-4 kg. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný - jemu totiž trošku víc bije srdíčko než normálně a na kastraci by nemohl. Je hodně přítulný takže když na něj někdo zavolá Dino a on bude poblíž začne odpovídat nazpět, nemňauká ale ječí. A když mu někdo řekne Dino na nebo pojď papat tak na to slyší nejlíp. Kocour chodil každý večer domů, občas se stalo že přišel za 2 dny, ale když jsme ho volali vždy přišel. Tentokrát je to už 6 den a kocour se neobjevil. Rozvěsili jsme letáky, naházeli je do schránek, vyvěsili ho na místním kanále, voláme po celé vesnici a nikde není. NA UCHU MÁ DÍRKU A DRUHÉ UCHO MĚL ROZTRHANÉ A OD KRVE DEN PŘEDTÍM.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dino

Přihlášení: