Dingo

Datum ztráty 11.11.2014
Místo ztráty ivanovice na hane, švermova 558
Telefon 737102826
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Dingo
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
10.11.2014 v Ivanovicích na Hané se ztratil malý částečně chlupatý černy pes, 10 let starý, slyšící na jméno Dingo, Tel.: 737102826, email: didela@seznam.cz Není čipovaný, ani netovaný. Nemá na sobě žádný obojek. Utekl od domu. Váží cca 7 Kg. Povahově je bojácný, ale jinak je hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Nikdy se na takto dlouho neztratil. Okolí v místě ztráty vůbec nezná. Kastrovaný není. Má rád pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt hlavně venku...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dingo

Přihlášení: