Diego

Datum ztráty 19.09.2019
Místo ztráty samota u Buršic okolí Kolinec, Ústaleč 61 samota Vlčince obec Nalžovské Hory
Telefon +420606688398
Odměna ANO
Jméno Diego
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Barmská kočka 
Věk 5 let
Barva Burd-čokoláda
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Diego je 5 let starý kocour. Na jméno slyší a také na vysokofrekvenční píšťalu. Váží cca 5-6 kg. Má obojek proti klíšťatům - šedá guma+černý s rolničkou a karabinkou s kontaktem na majitele. Je čipovaný. Je mu 5 let, je zde od kotěte, nikdy se neztratil až týden před se vrátil až ve 22 hod a byl cítit dámskou vůní. Na noc nebyl nikdy venku. Jsme zde v důchodu do zač.listopadu. Na zimu jezdíme do Prahy. Vždy se do 15 min vrátil. Doma má stejně starou kočičku stejné rasy a někdy ji bral na myši. Nikdy k lidem cizím nešel.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Diego

Přihlášení: