Diego

Datum ztráty 04.07.2016
Místo ztráty Brno, Žebětín
Telefon 775963730
Jméno Diego
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 11 měsíců
Barva tmavá žíhaná s bílou náprsenkou
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Diego je 11 měsíců starý staford křížený s pitbullem. Na své jméno slyší. Na sobě má bílý antiparazitní obojek. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Bude určitě vystrašený. Je to závislák a kamkoli se člověk hne, je hned u něj. Nevydrží sám! Umí sedni, lehni, čekej. V pondělí se ztratil v okoli Žebětína. - utekl údajně na poli za srnkou. Měl ho od pátku na hlídání kamarád z Líšně. Vždy bylo vše v pořádku, ale když ho měl vrátit, napsal jen sms že ho hledá a od té doby má vypnutý telefon.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Diego

Přihlášení: