Dajdo

Datum ztráty 21.04.2015
Místo ztráty Havířov, Prostřední Suchá
Telefon 603183595
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Dajdo
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Leonberger
Věk 15 měsíců
Barva zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dajdo je fenka Leonbergera, zlatá srst, 15 měsíců stará. Ztratila se 21.04.2015 v Havířově - městská část Prostřední Suchá. Na vycházce cca 400 m od domova společně se svou matkou se rozběhly nejspíše za srnčí, matka se po 3 minutách vrátila, Dido ne Na obrázku ta vpravo. Jmenuje se Dido Paqo Happy leon. Váží cca 50 Kg. Na jméno Dajdo slyší a reaguje. Má za sebou základní výcvik. Má na sobě kožený, hnědý proplétaný obojek se známkou na které je napsáno Havířov + 2. obojek proti parazitům. Tetování nemá, ale pozor má čip ! Číslo čipu: (levá strana krku) 203096100137540. Povahově je opatrná, ale je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. Blízké okolí místa ztráty zná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Je otužilá, zima jí nedělá problém. Telefon 603183595

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dajdo

Přihlášení: