Didi

Datum ztráty 21.08.2017
Místo ztráty Otovice, V Zahrádkách 144
Telefon 722283212
Odměna ANO
Jméno Didi
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva bílá/mour
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Didi je roční kastrovaný kocour, váží cca 3,5kg. Nemá obojek ani čip. Je přátelský, nemá problém se psy ani s jinými kočkami, k lidem je důvěřivý, proto je také možné, že někdo kdo ho nezná, ho s dobrým úmyslem odnesl k sobě domu. Je zvyklý být venku i doma, venku se vždy zdržoval na zahradě či v jejím okolí, na přivolání vždy přiběhl, teď nepřichází. Didiho jsme naposledy viděli 21.8. když jako každý jiný den odešel za svou kočičí kamarádkou, ta se ale 22.8. vrátila bez něj. :/ Prosím o pomoc

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Didi

Přihlášení: