Didi

Datum ztráty 02.03.2014
Místo ztráty Horní Police, Horní Police
Telefon 777984553
Odměna ANO
Jméno Didi
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Kříženec
Věk cca 18 měsíců
Barva Hnědá, Bronzová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Zaběhla se nám fenka. Je jí asi rok a půl, slyší na jméno Didi, je to kříženec ovčáka. Je štíhlá, rezavo-hnědá s tmavším ocáskem, výška v kohoutku asi 50cm. Na krku měla červený obojek s bílými křížky a psí známkou, poslouchá, na povel "Didi, ke mně" přiběhne. Utekla za srnou nad obcí Horní Police u Žandova. Běhá velmi rychle, takže vůbec netušíme, kde se může objevit. Je přátelská, zvyklá na lidi. Kontakt: 777 984 554. Prosím o pomoc. Je nám moc smutno a bojíme se o ni.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Didi

Přihlášení: