Dia

Datum ztráty 26.02.2015
Místo ztráty Šenov, Šenov
Telefon 724890648
Jméno Dia
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Zlatý retriever
Věk 6 let
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se mi fenka zlatého retrívra, má 6 let a slyší na jméno Dia. Poznáte jí podle malého šrámu na nose. V případě nalezení se ozvěte. Děkuji. Fotografie nepatří k tomu - Fotografie je pouze ilustrační! Nemá čip, ani nemá tetování. Povahově je přátelská a společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Utekla ze zahrady. Má na sobě obojek se známkou. Váží cca 25 Kg. Zdravotní stav dobrý. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Kastrovaná není. Už několikrát utekla, využila příležitost. Je zvyklá hlavně na pobyt venku. Otužilá by být měla. Na své jméno moc neslyší. Telefon 724890648

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dia

Přihlášení: