Dexter

Datum ztráty 19.12.2015
Místo ztráty Noutonice, Lichoceves, Noutonice 15
Telefon 739626124
Odměna ANO
Jméno Dexter
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Patterdale terier
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dexter je 3 roky starý Patterdale terrier. Na své jméno slyší. Je celý černý a váží cca 12 kg. Má na sobě hnědý látkový obojek. Nemá čip, ale v uchu má tetování č. 858. Není kastrovaný. Na čenichu má lysinu bez srsti. Ztratil se v noci při venčení v lese za vesnicí směrem na Okoř. Je přátelský. !!!!STOPA!!! Dobrý den, píšu ohledně Dexíka. 28.12. mi psala nějaká paní, že podbného psa viděla v Hostivici uvázaného u Lidlu, ani ho nevyfotila nic, takže je dost možné že to není on ale říkala že bude koukat i nadále. Já jsem tam hned jela a rozvěsila nějaké plakáty po okolí na zastávky, obchody a podobně a napsala na městský úřad.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dexter

Přihlášení: