Děvenka

Datum ztráty 22.05.2014
Místo ztráty Hradec Králové, Slezská ulice 697
Telefon 773535128
Odměna ANO
Jméno Děvenka
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kočka domácí 
Věk 10 let
Barva kouřová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
22.5.2014 se nám zcela nevysvětlitelným způsobem ztratila z pokoje, odkud nikdy nevycházela ven, černá kočička se světlejší podsadou (kouřová). Je 10 let stará, na zádech blíž k hlavě má lysý flíček. Přivezli ji k nám téměř utýranou. Žila u nás skoro rok, je mazlivá, ale venku k cizím možná plachá. Možná je někde zavřená, možná se někde strachy krčí.... Bydlela na Slezském předměstí, ve Slezské ulici 697 v Hradci Králové, ale přivezli ji v loni v září z Benešovky v HK. Je kastrovaná, v oušku má č.13 . Neměla žádný obojek, ani čip. Nikdy nechodila ven, spíše stále polehávala v pelíšku. Okolí nezná. K ostatním kočičkám je kamarádská.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Děvenka

Přihlášení: