Destin

Datum ztráty 21.12.2017
Místo ztráty Boskovice, Okrouhlá 50
Telefon 605935887
Jméno Destin
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Kříženec
Věk cca 10 let
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Destin na svoje jméno bohužel neslyší, neslyší už moc dobře, váží 2,5 kg a čip nemá. Ztratil se 21.12. 2017 v Okrouhlé, okres Blansko. Není kastrovaný a má fialový obojek. Jedno oko má trochu zahnisané, nemůže zatáhnout drápky na všech čtyřech nohách a proto je odkázaný na krmení člověkem, protože si nic nechytne. Je neskutečně mazlivý, pro pohlazení si půjde kamkoliv.Kocourka jsme našli před měsícem a půl zanedbaného a s očima plné hnisu. Odhadem má 10 let. Pro každou informaci budu ráda.. můj tel.:605935887

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Destin

Přihlášení: