Desinka

Datum ztráty 23.04.2015
Místo ztráty Modřice - Bobrava, Popovická 917
Telefon 774721502
Odměna 15.000,- Kč
Jméno Desinka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 7 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se kočička jménem Desinka. Zmizela 23.04.2015 v obci Modřice - Bobrava (Brno-venkov). Desinka je samice, černé srsti, věk 7 let. Černá upovídaná kočička s hnědým obojkem proti blechám. Naposledy jsem si s ní hrála doma na zahradě na ulici Popovická, Brno - Bobrava cca kolem 17 hodiny dne 23.4.2015, pak už nepřišla domů. - Nevrátila se z pravidelné procházky. Chronická útěkářka to vůbec není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Dále byla viděna u motelu Bobrava na té samé ulici. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 5 Kg. Je celá černá, má menší hlavu v porovnání s tělem. Povahově je opatrná, ale hodná. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Čip nemá, ani tetování nemá. Kastrovaná je. V pohybu je klidnější povahy. Vody nebojí, dokonce uměla plavat. V jídle trochušku bude vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Telefon 774721502

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Desinka

Přihlášení: