DERY

Datum ztráty 13.07.2014
Místo ztráty Kácov nad Sázavou, Malá strana 210
Telefon 737433682
Jméno DERY
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Pekingský palácový psík
Věk 4roky
Barva šedo-béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dery je 4 roky stará fenečka, šedo béžové barvy. Pejsek byl na zahradě, protáhl se pod plotem a šel se porozhlédnout po okolí /občas to dělává/, zná cestu domů a za chvíli se vrátí.Již je mnoho hodin pryč a prohledala jsem okolí - nikdo jí neviděl. Pejsek je hodný , milý a přítulný. Je velmi drobná - cca 2,5kg.Má elektronickou identifikaci-čip 985121017605975. Obojek nemá, na zahradě ho nenosí. Není tetovaná, ani kastrovaná. Je velice přátelská, i k cizím pejskům Nemá ráda vodu!! Fyzicky je aktivní, okolí zná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se DERY

Přihlášení: