Deny

Datum ztráty 08.09.2014
Místo ztráty Sibřina, Kukuřičná
Telefon 725551068
Odměna ANO
Jméno Deny
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jezevčík
Věk 14
Barva černá, pálené znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Deny je 14 let starý pes, plemeno dlouhosrstý jezevčík. Je černý a má pálené znaky. Váží 6 kg. Hůře vidí a neslyší. Nemá skoro žádné zoubky. Utekl ze zahrady 8.9. a na sobě měl pouze antiparazitní béžový obojek. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Nikdy v minulosti neutekl, okolí ztráty zná, ale už spíše více polehává, než by se někde toulal. K lidem je přátelský, neagresivní. Na pamlsek by se asi nalákat nechal. Ostatních pejsků si moc nevšímá, nebo před nimi uteče. Vodu rád nemá. Kdyby jste ho viděli, zkuste ho prosím nalákat pomaličku a opatrně, protože jak špatně vidí a neslyší, mohl by se leknout.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Deny

Přihlášení: