Deny

Datum ztráty 18.01.2015
Místo ztráty Unhost, Hajecka 434
Telefon 606788541
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Deny
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Saarlosův vlčák
Věk 2 roky
Barva Lesni hneda
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Deny je 2 roky starý pes, plemeno Saarlosův vlčák. Barva srsti : lesní hnědá, vlčí vzhled. Váží 45 kg. Na sobě měl červený textilní obojek. Je čipovaný č. 941000014610119 Tetovaný, ani kastrovaný není. Je velmi plachý, není agresivní, do města sám zřejmě nepůjde. Utekl z domu 18.1.15., někdy ve tři ráno ze soboty na neděli. Otevřel si dveře a přeskočil plot. Majitel byl v nemocnici, tak ho šel asi hledat, když přítelkyně majitele spala. Zatím pátráno na vlastní pěst, bez úspěchu. Předpokládaný výskyt pole a lesy v širokém okolí. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty nezná. Očkován v listopadu 2014. Je socializovaný, ale bázlivý k novým věcem, lidem.. Odchyt bude obtížný. Ostatní pejsky snáší dobře. Voda mu nevadí. V autě jezdí, ale nesnáší to. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Deny

Přihlášení: