Denny

Datum ztráty 17.09.2014
Místo ztráty Blovice, Únětice 50
Telefon 739541941
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Denny
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Foxterier hladkosrstý
Věk 1,5 roku
Barva bílo-černy
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Denny je 1,5 roku starý pes, plemeno Foxterier hladkosrstý. Váží cca 9 kg. Je bílo-černý, jen na čumáku má hnědé znaky. Má prokousnuté levé ucho. Ztratil se v obci Únětice, v noci na 17.9.2014. Od té doby ho nikdo neviděl. Je čipovaný č.203096100137968! Tetovaný je v obou uších. V jednom uchu má číslo 36 a v druhém 890. Není kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Je to velmi přátelský pes, je možné, že je u někoho na zahrádce, případně u nového páníčka. Ostatní pejsky snáší dobře. Občas utekl, ale vždy se vrátil. Okolí ztráty zná. Má lovecký výcvik, umí se orientovat v lese. Fyzicky je aktivní. Do vody by sám od sebe nevlezl. Umí jezdit autem. Prosíme o jakoukoliv informaci, vedoucí k jeho nalezení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Denny

Přihlášení: